FB-0158

19 maja

• Dziękuję wszystkim Parafianom za udzieloną w ubiegłą niedzielę pomoc i  wsparcie finansowe dla rodzin poszkodowanych przez  pożar w Dąbrówce. Łącznie zebraliśmy 9 408 zł i 5 €.
  • Zapraszam dzieci z klas III na spotkanie we wtorek  godzinie 18:45.
  • Zapraszam do skorzystania z okazji do spowiedzi świętej, w sobotę od godziny 9:00 do 10:00.
  • Dzieci z klasy III przystąpią do I komunii świętej na mszy świętej o godzinie 10:00, potem będą uczestniczyły w codziennej eucharystii w trakcie trwania “Białego Tygodnia” o godzinie 18:00.
  • Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania będzie w piątek o godzinie 18.45.
  • Spowiedź święta dla rodziców, świadków, młodzieży bierzmowanej oraz dzieci przed wakacjami, a także wszystkich chętnych przed I piątkiem miesiąca będzie w czwartek 6 czerwca od godziny 19:30 do 20:30.
  • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Alicja Reichstein – Marek Dułak (Tczew)
ilustrator
diece-01