FB-0158

IV  NIEDZIELA   ZWYKŁA

29.01.2023

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

• W środę rozpoczyna się nowy miesiąc luty i jak zawsze w środę, po styczniowej przerwie, zaczniemy odmawiać RÓŻANIEC przed wieczorną Mszą św. Jest wywieszony nowy plan – do 27.09. Po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie z Żywym  Różańcem. Od 8 lutego powrócą poranne Msze św. środowe.
  • W czwartek przypada wspomnienie Matki Boskiej Gromnicznej. Na wieczornej Mszy św. dzieci z klasy III będą miały poświęcone świece. Gdyby się okazało, że ktoś z rodziców nie może być z dzieckiem – świecę poświęcę przy okazji.
  • W I piątek miesiąca będzie okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00 do 17.30. Będzie także drugi ksiądz. W tym czasie będzie także adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W I piątek przypada także wspomnienie św. Błażeja – patrona od chorób gardła i krtani. Po wieczornej Mszy św. będzie można przyjąć błogosławieństwo św. Błażeja
  • W I sobotę miesiąca nabożeństwa poranne bez zmian.
  • Chorzy zostaną odwiedzeni pod koniec miesiąca lutego, podczas rekolekcji parafialnych. / 27 luty – poniedziałek/
  • W przyszłą niedzielę podam termin spotkania młodzieży do bierzmowania

ilustrator
diece-01