FB-0158

17 listopada

• Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  • W ubiegłą niedzielę przed kościołem, zebraliśmy dla stowarzyszenia „ Pomoc Kościołowi w Potrzebie” na rzecz Sudanu Południowego 678 zł 47 gr.
  • Zapraszam jutro na drugą mszę świeta zbiorową za zmarłych o godzinie 18:00.
  • W czwartek odmówimy przed mszą świeta ostatni różaniec za zmarłych z wypominkami.
  • Za tydzień przypada ostatnia niedziela roku kościelnego Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Oznacza to, iż za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent. Czas przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia.
  • Dzieci z kasy III będą miały poświęcone medaliki w niedzielę 8 grudnia na mszy świetej o godzinie 12:15.
  • Jutro zostaną oddane do renowacji ostatnie trzy stacje drogi krzyżowej, a przywiezione te ktore zostaly odnowione.
ilustrator
diece-01