adwent_3

15 grudnia

• Roraty w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18:00. Zapraszam serdecznie.
  • Od dziś rozpoczynają się spowiedzi adwentowe w dekanacie tczewskim. Poza naszą, parafialną spowiedzią 21 grudnia, spowiedź odbędzie się również w innych parafiach. 17.12 NMP Matki Kościoła od 9:00 do 11:00 oraz od 15:30 do 18:00. 18.12 parafia św. Józefa oraz 20.12 w parafii św. Krzyża
  • Wigilia Parafialna dla osób starszych, samotnych, chorych, dla każdego kto chce się spotkać, porozmawiać będzie 22.12 w niedziele o godzinie 15:00 w świetlicy w Miłobądzu. Gdyby ktoś z Parafian chciał pomóc, czy może złożyć ofiarę na  pomoc w przygotowaniu wigilii będę ogromnie wdzięczny w imieniu wszystkich uczestniczących w niej. Są to czasy, kiedy  łatwiej nam wesprzeć innych i coś dobrego dla nich uczynić.
  • W biurze parafialnym będę teraz osiągalny po wcześniejszym umówieniu się albo telefonicznym albo smsowym.
ilustrator
diece-01