FB-0158

V   NIEDZIELA   WIELKANOCNA

28. 04. 2024

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

1. Dzieci z klasy III będą miały teraz tygodniowe wytchnienie od spotkań w kościele ze względu na tzw. długi weekend

1. W środę rozpoczyna się miesiąc maj – zawsze był on poświęcony szczególnej modlitwie do Matki Bożej. Każdego dnia – po Komunii św. – będziemy odmawiali Litanię do Matki Boskiej oraz jedną dziesiątkę różańca w różnych intencjach, które mamy w sercach albo , które są często wynikiem różnych okoliczności jakie spotykają nas codziennie.

1. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie z Żywym Różańcem

1. W I czwartek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30 do 17.30

1. 2 maja / w czwartek/ w parafii św. Józefa odbędzie się Majówkowy Wieczór Młodych. Początek  o godz. 18.30 / Msza św./, a potem grill, zabawy i modlitwa.

1. W piątek przypada uroczystość Matki Boskiej Królowej Polski. Jest to również I piątek miesiąca. To również i święto Konstytucji Trzeciego Maja. Starajmy się uczcić ten piękny, majowy dzień i w aspekcie kościelnym i państwowym.

1. W I sobotę miesiąca poranne nabożeństwa jak zawsze.

1. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci pierwszo – komunijnych jak i mogących się spowiadać rodziców, krewnych i bliskich będzie 24 maja, w piątek, od godz. 19.00 do 20.00

1. Dla informacji Parafian : wczoraj zostały zakończone prace przy pielęgnacji konarów drzew na cmentarzu. Koszt całościowych prac wyniósł 40. 000 zł. Ponadto ubezpieczenie w PZU Kościoła i wszelkich z tym związanych spraw wynosi 3.000 zł. Teraz poczekamy na konserwację witraży oraz nowe , poszerzone opierzenie wszelkich zewnętrznych elementów przed deszczami i śniegami. Nowa blacha została już zakupiona i zapłacona.

ilustrator
diece-01