FB-0158

5 lipca

Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy pamiętają o utrzymaniu naszego kościoła i innych spraw związanych z kościołem. O adoptowanych dzieciach, prądzie, opłatach urzędowych itp. Dziękuje za wpłaty ofiar na nasze konto parafialne. Bardzo bardzo dziękuję za pamięć i troskę.

Bank Spółdzielczy Tczew – 21 8345 0006 0000 7474 2000 0001

• W czwartek msza święta wieczorna będzie godzinę wcześniej– o 17:00. Tego dnia w Gorzędzieju w ramach nowenny do Matki Boskiej Szkaplerznej będzie msza święta o godzinie 18:30 w intencji naszej parafii poprzedzona o godzinie 18:00 nowenną.
  • W sobotę przypada dzień pamięci i modlitwy za ofiary Wołynia z 1943 roku.
  • W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godzinie 10:15 będzie udzielany sakrament chrztu świętego.
  • W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na nasze inwestycje parafialne i opłacenie pobytu dzieci adoptowanych w ośrodku adopcyjnym.
  • Kolekta w niedzielę 19 lipca (III niedziela miesiąca) będzie przeznaczona dla rodziny poszkodowanej w ubiegłorocznym pożarze w Dąbrówce, by pomóc im stanąć na nogi, by mogli się usamodzielnić.
  • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Kotlęga– Natalia Barra (Stary Targ)

Gdyby ktoś miał jakieś zapytanie, proszę dzwonić albo napisać smsa. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ogarniam duchem.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomimo czasu jaki doświadczamy, pamiętają o Parafii, by mogła normalnie funkcjonować. Dziękuję także za wszelkie ofiary na powstający powoli ołtarz główny w naszym kościele. Teraz trwają prace przy powstawaniu tzw. uszaków. Osobom, które wspierają darem serca ogromnie dziękuję !

ilustrator
diece-01