FB-0158

20 września

Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy pamiętają o utrzymaniu naszego kościoła i innych spraw związanych z kościołem. O adoptowanych dzieciach, prądzie, opłatach urzędowych itp. Dziękuje za wpłaty ofiar na nasze konto parafialne. Bardzo bardzo dziękuję za pamięć i troskę.

Bank Spółdzielczy Tczew – 21 8345 0006 0000 7474 2000 0001

• Jutro przypada wspomnienie św. Mateusza– Apostoła i Ewangelisty, a w środę św. Ojca Pio.
  • W piątek od godzinie 19:00 do godziny 20:00 będzie okazja do spowiedzi św. Pierwsze 15 minut mają dzieci, które w niedzielę przystąpią do I Komunii świętej potem dorośli. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pojednania
  • W niedzielę o godzinie 10:00 pierwsza grupa dzieci z klasy IV przystąpi po raz pierwszy do Sakramentu Eucharystii. Bardzo proszę, by osoby które wiernie uczestniczą we mszy świętej o godzinie 10:15, wyjątkowo skorzystały (jeśli to jest możliwe) z innych godzin mszy świętych.
  • Od poniedziałku 28 września, wspomniane wyżej dzieci, będą uczestniczyły w ich białym tygodniu. Do soboty włącznie.
  • Spotkanie rodziców młodzieży, która uczestniczy w przygotowaniu do sakramentu bierzmowania będzie w piątek 9 października o godzinie 19:00.
  • 5 listopada o godzinie 20:00 będziemy się modlić z całym dekanatem tczewskim za wszystkich zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszym dekanacie na przestrzeni  minionych lat.

Gdyby ktoś miał jakieś zapytanie, proszę dzwonić albo napisać smsa. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ogarniam duchem.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomimo czasu jaki doświadczamy, pamiętają o Parafii, by mogła normalnie funkcjonować. Dziękuję także za wszelkie ofiary na powstający powoli ołtarz główny w naszym kościele. Teraz trwają prace przy powstawaniu tzw. uszaków. Osobom, które wspierają darem serca ogromnie dziękuję !

ilustrator
diece-01